Regulamin

Warunki

Realizacja zamówienia

 

Złożenie zamówienia powoduje wysłanie przez system automatycznej odpowiedzi skierowanej na adres e-mail podany przez Klienta.

Przesłane zamówienie trafia do konsultanta. Konsultant potwierdza mailem przyjęcie zamówienia do realizacji i określa termin przygotowania towaru do wysyłki. Podana na stronie informacja o wysyłce to orientacyjny czas od chwili potwierdzenia przyjęcia zamówienia do chwili przygotowania towaru do wysyłki.

W razie potrzeby konsultant kontaktuje się z Klientem telefonicznie dzwoniąc pod numer wskazany w zamówieniu. Gdy zamówione produkty są już skompletowane konsultant wystawia fakturę vat oraz wysyła do Klienta maila informujacego, że towar jest przygotowany do wysyłki.

 

 

Koszty dostawy i pobrania należności

 

Dostawa na terenie całego kraju odbywa się za pośrednictwem  Poczty Polskiej lub innego wybranego przez Klienta przewoźnika.

 

W przypadku Poczty Polskiej ceny przesyłek wraz z kosztem pobrania należności są następujące:

do 0,5 kg 10,00

do 2,0 kg 15,00

do 5,0 kg 20,00

Pobraniowe do 0,5 kg 10,00

Pobraniowe do 2,0 kg 20,00

Pobraniowe do 5,0 kg 30,00

 

Paczki nietypowe rozliczane są według cennika PocztaPolska dostępnego na stronie http://www.poczta-polska.pl/ zawsze po uprzedniej akceptacji Klienta.

Nabywca może wybrać inną formę dostawy np. za pośrednictwem Kuriera . Zwykle kurier wybierana jest przy paczkach gdy termin dostawy jest bardzo istotny.

 

             Koszty przygotowania przesyłki oraz dostarczenia do przewoźnika pokrywa hebie.pl.

 

Faktury VAT

 

Klienci dokonujący zamówień hurtowych za pośrednictwem Internetu wraz z towarem otrzymują fakturę 

 

Gwarancja jakości, zwrot towaru - gwarancja satysfakcji

 

Wszystkie towary zakupione w systemie sprzedaży internetowej  objęte są pełną gwarancja na równi z innymi formami sprzedaży. Dodatkowo oferujemy Klientom internetowym "gwarancje satysfakcji" w ramach umowy polegającej na tym, ze zakupione towary mogą zostać zwrócone w terminie 14 dni od daty wysłania, a firma  zwraca nabywcy w całości kwotę równa aktualnej cenie towaru. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest pozostawanie towaru w stanie kompletnym i nie pogorszonym z uwzględnieniem oryginalnego opakowania. Zwrotowi nie podlegają koszty przygotowania, dostarczenia i wysyłki. Zwrot towaru odbywa się na koszt nabywcy.

 

Produkty oferowane w dziale wyprzedaż - okazja, promocja oraz komis ze względu na wycofanie ich z oferty nie podlegają zwrotowi lub wymianie .

Prosimy uprzejmie zwrócić uwagę, aby zwracane produkty nie miały śladów używania, były kompletne i zapakowane w oryginalne opakowania.

 

Ceny, rabaty

 

Podane ceny obowiązują do wyczerpania zapasów w magazynach producentów i mogą ulec zmianie. Dla uzyskania wiążącej oferty cenowej prosimy o kontakt z działem handlowym.

Katalog produktów zamieszczony na stronach internetowych prosimy traktować jako zaproszenie do negocjacji. Dokładamy wszelkich starań, ażeby prezentacja odpowiadała produktowi, jednak producenci zastrzegają sobie możliwość dokonywania zmian bez uprzedzenia, co niniejszym czyni także firma HEBIE.

 

Ochrona prywatności

 

Zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) informujemy, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą objęte ochroną przed dostępem osób nieuprawnionych. Dane osobowe zbierane są tylko na potrzeby firmy HEBIE do celów marketingowych i ewidencyjnych. Jednocześnie zapewniamy, że ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. W każdym momencie może Pani/Pan zażądać zaprzestania ich przetwarzania. Żądanie takie powinno być przesłane listem poleconym na adres firmy lub złożone osobiście na piśmie.

Jednocześnie firma ROMA zapewnia, ze w każdej chwili zostanie uwzględniona przekazana telefonicznie, pocztą elektroniczną, osobiście lub korespondencyjnie prośba o skreślenie podanego adresu e-mail z listy klientów.

 

 

Życzymy udanych zakupów !

 

 

Wykonanie Tworzenie stron WWW
© 2013 | All rights reserved!